TürkçeEnglish
Diğer Sitelerimiz :  
Ana Sayfa
Hakkında Ana Sayfa
Konumu
İklimi
Nüfusu
Tarihçesi
İlçeler
Haberler
Sağlık
Eğitim
Ulaşım
Trafik
Gezi
Etkinlikler / Sinema
Yeme / İçme
Turizm
Konaklama / Otel
Alışveriş
Haritalar
İlçe Fotoğrafları
Devlet Daireleri
İş, Finans Merkezleri
Linkler
İletişim
Nöbetci Eczaneler
Önemli Telefonlar
Bize Ulaşın

Sergi
Beykoz’a Basketbol Arenası kose
Beykoz Riva’da yapılacak basketbol eğitim ve kamp tesisi ile spor salonunun protokolü, Türkiye Basketbol Federasyonu ile Beykoz Belediyesi arasında düzenlenen törenle imzalandı. İmzalanan protokol ile Riva’da yapılacak basketbol eğitim merkezi 12 ayda tamamlanacak ve bünyesinde sosyal tesis, basketbol salonları, konferans salonu, fuaye, A takımı ve altyapı oyuncularının konaklama odaları yer alacak.
 
Belediye Başkanlığı makamında düzenlenen imza töreninde, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları M. Hanefi Dilmaç, Metin Torun, Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Akar, Ali Osman Tobay ve Şükrü Tara, TBF Genel Sekreteri Ali Özsoy, TBF FIBA ve Dış İlişkiler Direktörü Dr. Emir Turam ve TBF Sportif Faaliyetler Departmanı’ndan Can Duraslan da hazır bulundular.
 
Protokol ile basketbolun yayılması ve daha büyük kitlelere ulaşması için yapılan çalışmalara önemli bir halka daha eklenirken, projenin tamamlanmasıyla milli basketbolcular Beykoz’da yetişecek.
 
Yücel Çelikbilek: “Beykoz’a değer katacak projelere imza atıyoruz.”
Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, imza töreni sonrası yaptığı açıklamada, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun Beykoz’a güzel, faydalı ve büyük bir yatırımda bulunduğunu belirterek; “Girişimlerimizle gurur duyacağımız bir projeye daha imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Beykoz’u seçen Federasyon Başkanı Sayın Turgay Demirel’e ve ekibine teşekkür ediyorum. Tesisin yanı sıra, kadirşinaslık göstererek bir okulumuza da spor salonu kazandıracaklar. Futbol Federasyonu’nun yanı sıra, Basketbol Federasyonu’nun çalışmaları sonucu hem futbol, hem de basketbolun kalbi Beykoz’da atacak” dedi.

Turgay Demirel: “Türk basketbolu yeni tesislere kavuşacak…”
Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel ise, Beykoz’da gençlere hizmet edecek ve 11.800.000 TL’ye malolacak yeni spor salonu projesinin imzalarının atılmış olmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Demirel, Beykoz’un basketbolda hem okul, hem akademi olarak bu merkez ile yeni basketbolcuların yetişmesi anlamında çok yararlı tesislere sahip olacağını ifade ettiği konuşmasında, Başkan Çelikbilek’e verdiği destekden dolayı da teşekkürlerini iletti.
 
Doğayla iç içe, yeşile saygılı, mevcut ağaçların ve mevcut yeşilin korunacağı eğitim ve  kamp tesisinde şunlar yer alacak:
- Sosyal Tesis: 60 kişi kapasiteli açık ve kapalı restoran, 144 kişi kapasiteli yemekhane, 3 adet seminer salonu, 2 adet toplantı odası
- 4 adet basketbol salonu
- Fitness salonu Squas kortu, tedavi havuzları ve masaj odaları,
- Eğitim, toplantı, davet ve sergilerin gerçekleştirileceği mekanlar
- Konferans salonu ve fuaye: 250 kişi kapasiteli konferans salonu ve sergi ve organizasyonların gerçekleştirileceği peyzaj manzaralı fuaye
- A takımı oyuncuları için 24 adet çift kişilik, 8 adet tek kişilik, 4 adet suit oda
- Altyapı oyuncuları için 28 adet 2 kişilik oda ve 20 adet 4 kişilik odaReklam vermek için tıklayınız.
  
Sık Sorulanlar - Kullanım Şartları - Gizlilik İlkeleri - Önemli Telefonlar - Reklam - Bize Ulaşın
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
(0,06 saniyede yüklendi.)